MAKLUMAN

KEPADA PEMBELI, DIGALAKKAN UNTUK MENGISI BORANG DI SEBELAH KANAN ANDA UNTUK MENGELAKKAN KEKELIRUAN SEMASA MEMESAN BUKU.

JUGA DINASIHATKAN AGAR MENGGUNAKAN PERKHIDMATAN POS LAJU (SUDAH BEBERAPA KES HANTAR PAKAI POS BIASA TAPI TAK SAMPAI). SEBARANG PENGHANTARAN POS SECARA BIASA, PIHAK KAMI TIDAK LAGI AKAN BERTANGGUNGJAWAB ATAU MENGGANTKANNYA DENGAN YANG LAIN SEKIRANYA TIDAK SAMPAI ATAU ROSAK DI TENGAH JALAN!

HANYA DENGAN MENAMBAH RM 10.00, INSYA-ALLAH PESANAN AKAN SELAMAT SAMPAI KE TANGAN ANDA!

Saturday, January 3, 2009

History's Last Stand - RM 5.00

Tajuk : History's Last Stand
Penulis : Gerard & Patricia Del Re
Penerbit : Avon Books
Tahun : 1993
Halaman : 222

Kondisi : Semuanya masih elok, kecuali kulit luar terdapat sedikit kesan terkoyak.

Reviu :

For the readers who enjoyed Don't Know Much About History and Famous Last Words, here's a browsable, breezy look at famous "lasts" in history--from the Last Supper to the last days of the Berlin Wall, from the downfall of kings and gangsters to the destruction of great civilizations.


Source of reviu : Goodreads

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  © Blogger templates ProBlogger Template by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP